30.10.12

I stereotypy bejvaj fajn.

To je tak když se prostě ráno probudíte.
A víte, že tohle bude skvělej den.
Totálně bez důvodně. Jeden z mnoha dní, vlastně úplně stejnej a přesto něčím jinej.
Foceno v magickej čas někdy mezi sedm nula nula a sedm deset
Nevím jak to, ale když mám jen tak z ničeho nic dobrou a euforickou náladu jsem nemotornější než obvykle. Všechno mi padá, motám se do sluchátek, mám na tváři divnej výraz a občas někoho pozdravim jak třináctka přiopilá Friscem. Je to šílený. Moc. Jsem odvážný mladý muž na létající hrazdě.

Tímhle jsem ráno začla. Good choice. Really.Začalo to ráno probudil jsem se v tmavé králičí noře,
byl jsem zapnutý a hladový, ale bylo mi docela dobře
koupelna byla špinavý přístav na okraji Buenos Aires
vana byla hrob a voda hlína...
....už musím jít.
Čekám až tě potkám. A ty děláš to samý..
Jednou, až budu mít koule točit na písničky s českým textem, na to natočím nějaký rádoby alternativní a umělecký video. Bude to..šílený. Fixa je hodně velká srdcovka, na jejich koncertech jsem uletěla už 4krát. A nekončím.

A hádejte co! Včera mi došel dopis. Od teď si budu s některejma lidma dopisovat. A jsem z toho happy as a lark!! Takový předávání energie a malejch vlastních filozofií tragédií prostřednictvím papírů v obálce se známkou. Ta radost těšit se, až těch dopisů bude víc. Je to hmotný, ne napsaný v počítači a zobrazený na monitoru. cesta zpátky, poštovní známky, obálky, poštovní schránky. Adresy. reální lidi. Žádná virtuální iluze.
Našla jsem další z věcí, ze které bych chtěla aby se skládal můj život. 
Někdy sepíšu seznam věcí, ze kterejch chci aby se skládal můj život. Budu na něm pracovat klidně i několik tejdnů. Měsíců. Let.  Zbožňuju seznamy.

Luc▲

3 komentáře:

 1. "jak třináctka přiopilá Friscem" :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ach, Odvážný mladý muž mne vrací do roku 2009 a všechny ty okamžiky jsou zase reálné...
  Taky je FiXa moje sdrdeční záležitost. Klip udělej, věřím, že bude skvělej! ;)
  A nevím, jestli jsi viděla tohle: http://www.youtube.com/watch?v=aJ9esske9qM ale je to relativně staronový, prej to vyhrabali ze šuplíku. ;))
  Tyhle magický časy jsou fajn.
  A dopisy jsou božské! Ten pocit, když otevřeš schránku a ten dopis tam FAKT je je nepopsatelnej. Myslím si, že utratím nejvíc peněž za dopisy a čaje. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Jo a to, už se tě chci na to zeptat dlouho. Můžu si tě přidat na fejsbůku? Heh, jako abych tam měla více kreativních lidí (páč až na pár vyjímek tam mám samý blbce, ehm :D). :)

  OdpovědětVymazat

Těší mě vaše slova