18.03.14

vlaštovka

Článek jsem tak pojmenovala jen proto, že je vlaštovka hrozně hezké slovo. 

V pátek bude vše fenomenální, bude to krásný smutný den a ve vzduchu bude jaro. omlouvám se, nechci nikdy skrývat mou lásku k vypsané fixe a ke všem těm dnům, jejichž část jsem prožila na jejich koncertě.
Sobota bude (doufám) hrozně lavly. Je pro mě o hodně důležitější prožít co nejkrásněji narozeniny nejbližšího, než ty moje (to je ale jasné)

Víte, zase hodně čtu a je mi to líto. protože čím více budu číst tím rychleji ta kniha skončí a to nechci, Proč nekonečnost existuje jen v pocitech a určitých okamžicích?
Ale trošku se to ve mně mísí. Mám radost z knihy, jen se nechci dočkat jejího konce.
Poslechněte si Soko! je to tak něžná a milá hudba.

říkal, ať se pro jednou odpoutám

11 komentářů:

 1. Velmi magrittovské, jsem z toho úplně nadšená!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ach děkuji! tohle přirovnání ve spojení s tou fotkou slyším už podruhé, ač to nebyl záměr, těší mě to, je to snad můj nejoblíbenější uměle!

   Vymazat
 2. Taky upředňostňuju narozeniny Milého než své, v ten den bych byla pro něj schopna sehnat a udělat cokoliv by chtěl.
  Chtěla bych, aby každý na narozeniny své- i Milého, měl den volna aby se spolu mohli válet v posteli, chodit na ldouhé procházky, válet se v seně. Měl by na to být zákon. Soko je úžasná hlavně její shitty day https://www.youtube.com/watch?v=w8IqWHSC1LA. A FiXa je bestiálně boží. Měj krásný den:)

  OdpovědětVymazat
 3. ta první fotka! a kresba! :) miluju tvoje články, vždycky v nich máš nějakou pravdu, kterou si uvědomím :)

  OdpovědětVymazat
 4. toto sa pár-krát stalo aj mne, že som rýchlo čítala knihu, lebo som chcela poznať koniec, no zároveň mi bolo ľúto, že sa ten koniec už blíži :D čitateľský paradox

  OdpovědětVymazat
 5. Cože,ta první fotka! Pohádkové♥

  OdpovědětVymazat
 6. Víš proč mám tolik ráda Tvé články? Protože mě donutí přemýšlet, zamyslet se nad celým světem, ovšem z toho pozitivního hlediska :) A to je krásné, protože lidské myšlení je krásné :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tvé fotky mají velmi příjemný nádech!.. krása

  OdpovědětVymazat

Těší mě vaše slova