04.03.14

břehy

(zase mám 365 projekt!)
je nádherné pocítit po letech něco jako dětskou vánoční radost. někým danou. Miluji překvapení (i ta poloviční.. až moc propojeni na to, abych byla netušící)

Neděle byla prvním jarním dnem! Alespoň pro mě. měla jsem pocit, že příchod toho prvního slunce zase smyl všechno špatné a život zase pokračuje trošku vyčištěn.
Ale pořád se nedokážu zbavit té úzkosti z pocitu, že spoustu času ztrácím. Ne jen já, my všichni. Čekáním, pauzami mezi povinnostmi. Místo toho bychom mohli dělat tolik krásných věcí. Potěšit někoho, péct sušenky nebo psát dopisy.
A tak si s sebou všude beru knihu.
Taky si ji berte.

Jak já se těším na pikniky! jen co se trochu oteplí a seženeme si ten správný proutěný košík a kostkovanou deku, posvačíme na louce. Nebo v parku. kdekoli, kde je hezky.
A tak mě napadlo, že bych chtěla zažít někdy v létě velký hromadný piknik, kam by každý donesl něco dobrého a všichni by se měli hezky. Moc chci poznat spousty z vás co to sem chodíte číst a píšete tak krásné komentáře.


A na Barvách bude tolik skvělých interpretů! Chet Faker mě asi těší nejvíce. 
fotka mých nohou milý

12 komentářů:

 1. Zjistila jsem, že nosit všude knihu je jedna z nejlepších věcí, co pro sebe můžu udělat :) A hrozně mě baví pohledy hlavně od starších lidí v MHD, když vidí, že někdo ještě pořád čte. Úplně nejvíc mě ale baví ta fotka Nesnesitelné lehkosti bytí :3

  OdpovědětVymazat
 2. Rada spominam na knihy, ktore mi vyplnali v urcitom obdobi urcite prazdne miesta v case. A taky megapiknik - to si predstavujem ako idealnu variantu svadobnej hostiny:)

  OdpovědětVymazat
 3. tá knižôčka ma krásny obal :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ta poslední fotka je krásná! Ale co to plácám, všechny jsou nádherný :) taky mám ráda pikniky, zvlášť to jídlo! Ten projekt je super nápad :) Dneska sluníčko bylo, ale pak se zase ztratilo :(
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 5. Máš super blog a krásne fotky :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ja by som ťa tie veľmi chcela spoznať. Rada sa pridám k hromadnému pikniku a,
  je to vskutku skvelý nápad.
  Máš super blog, a krásne fotky, a ja ti ďakujem že píšeš :) veľmi ma to povzbudzuje a inšpiruje ;)

  OdpovědětVymazat
 7. Právě jsem se zamilovala do Tvého neskutečně krásného blogu ♥

  OdpovědětVymazat
 8. všude nosím knihu, leží na dně batohu. všude nosím blok na kreslení, často nemám tužku a tak jen koukám z okna.

  OdpovědětVymazat
 9. ten kouř na poslední fotce je totálně dokonalý! Jinak já už mám taky jaro, ale dýl než jenom od neděle. :D už asi tak měsíc. :)

  OdpovědětVymazat
 10. zamilovala som sa do tej poslednej fotky, uplne mi ucarila <3

  OdpovědětVymazat
 11. Anonymní9/3/14 18:39

  Piknik pod tvojím vedením by bol určite neznesiteľne dobrý!

  OdpovědětVymazat

Těší mě vaše slova